lenkahubusova.sk

Mojimi pracovnými hnacími silami ste prioritne VY… klienti. Jedineční ľudia, ktorí sa rozhodli dôverovať poradenským službám, ktoré ponúkam. Teší ma každý Váš úsmev, iskra v oku. Obdivujem Vaše odhodlanie… vôľu, motiváciu. Radujem sa z každého stretnutia, zdieľania Vašich ťažkostí, ale hlavne radostí, z každého posunu (alebo, ako hovoria niektorí z Vás, pokroku), nového pohľadu, zmeny, prínosu, ktoré „pocítite“ v živote.

Keď to klient povie lepšie ako poradca

Dovoľte mi podeliť sa o pohľad na prínos individuálnych stretnutí (čierne na bielom) jednej výnimočnej klientky…

Teším sa z nášho spoločného tvorenia, ktoré vnímam ako vzájomne obohacujúce. Mám radosť, že môžem byť súčasťou cesty každého z Vás, je to česť.

Moja klientka popisuje svoj úspech nasledovne…

Teší ma, že vyhľadanie podpory a odbornej pomoci vníma ako výhodu sama pre seba

Milá nemenovaná klientka, zo srdca ďakujem za dokonalú spätnú väzbu… aj za možnosť zdieľať ju v blogu. Cítim radosť a hlbokú vďačnosť.

Nemusím sa prezentovať na Facebooku alebo Instagrame, pretože najlepšia reklama je tá z mäsa a kostí. Reklama, ktorá myslí, cíti, prežíva… VY ste moja reklama, tá najdokonalejšia, akú som si kedy vedela predstaviť.

Ďakujem že ste, aj vďaka Vám milujem to, čo robím.

Lenka

PS: Pokiaľ sa aj iní klienti rozhodnú podeliť sa o svoj pohľad, pokojne. Ak to bude pre Vás v poriadku, rada sa oň podelím so svetom.

Krásna fotka opäť od Idky, srdečná vďaka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.